Vítejte v sekci věnované stereofotografování a stereofotografiím :-)

motto:
Člověk má dvě oči a vidí trojrozměrně.
Fotografie vidí svět ploše dvourozměrný.
A stereofotografie tento handicap narovnává :-)

     

Myoris myotis, netopýr velký - stereo kartaMyoris myotis, netopýr velký - stereo karta - Karta se stereofotografií zimujícího netopýra velkého (myotis myotis).
Určeno k vytištění ve formátu 10x15 cm. Otevřete obrázek v novém okně, uložte, neměňte velikost!

     

Co zde najdete?

Texty o pořizování, zpracování a prohlížení stereofotografií
Informace o technickém vybavení pro stereofotografii
Něco o mých projektech 3D fotoatlasů přírody

     

Orchis pallens, vstavač bledý - stereo kartaOrchis pallens, vstavač bledý - stereo karta - Karta se stereofotografií kvetoucího vstavače bledého (orchis pallens). Určeno k vytištění ve formátu 10x15 cm. Otevřete obrázek v novém okně, uložte, neměňte velikost!

     

     

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
138165
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Jiří
Zdravím vás a jsem rád, že jsem dostal na vás odkaz, kde vidím, že také fotografujete stereoskopicky.
Mám moc rád stereoskopické fotografie. Od roku 1958 jsem fotil aparátem Belplasca na diapozitivní film. Digitální stereofoťák nemám. Teď fotím jenom obyčejným mobilem vždy 2 fotky zvlášť z nohy na nohu. Přesto jsem stále nadšencem a mám spousty fotek. Problém je, že nemám prohlížečku. Umím sice šilhat, ale to umí málokdo.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace