Jarní workshop fotografování krajiny a orchidejí v jižní Itálii 2021

Jarní orchidejový workshop 2021 na Garganu je zrušený v důsledku protiepidemických opatření.

Snad za rok na jaře 2022 bude konání možné.

Srdce GargánaSrdce Gargána - V podvečer předchozího dne přišla od západu hradba dramatických dešťových mračen. Překryla slunce a přinesla modročerné provazce deště.
Ráno mne vítalo bělošedým oblačným pásem při východním obzoru, navlhlou krátkou travou a rozjasňující se modrou oblohou s beránky nad mou hlavou. Stál jsem v ranním chladu než slunce prorazilo mraky a pozlatilo bílé vápence na planinách.
A tehdy jsem uviděl srdce Gargána. Živé, rudé, nepřikrášlené a nádherné jako okolní krajina.
Jeho obraz si od té doby nesu s sebou. Ale to pravé srdce krajiny je stále tam... Kdesi na planinách Gargána, na které se budu znovu a znovu vracet.

Gargano - potkávání moře s pevninouGargano - potkávání moře s pevninou - Monolit Pizzomunno ve Vieste, Gargano, Itálie.
Snímek pořízen 9.4.2019

Gargano dramatickéGargano dramatické - Když se v podvečer žene bouře nad planinami Gargana.
Tomaiolo, Gargano, Itálie
Snímek pořízen 10.4.2019

Orchis papilionacea, vstavač motýlovitý -  Gargano, ItálieOrchis papilionacea, vstavač motýlovitý - Gargano, Itálie - Orchis papilionacea, vstavač motýlovitý, kvetoucí rostlina ve zmrzlé trávě a prvních paprscích slunce. Pastvina při silnici z Monte Sant´Angelo do San Giovanni Rotondo, Gargano, Itálie.
Snímek pořízen 11.4.2019.

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
821322
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace