Fotografujeme rostliny a květinyElektronická kniha „Fotografujeme rostliny a květiny“

Několik let psaná (a dvě desetiletí připravovaná) e-kniha, která kompletně shrnuje vše, co by fotograf rostlin a květin měl znát.

– Zkušenosti z mých 20 let fotografování rostlin
–375 původních autorských fotografií rostlin vzácných i nevzácných
– 99 dalších ilustračních či názorných snímků
– Nespočet tipů, triků, rad a postupů

Více o e-knize

Řekli o e-knize „Fotografujeme rostliny a květiny“

Jirka Skořepa ve své e-knize o fotografování rostlin uspořádal znalosti nabyté dlouhými léty, během kterých se věnoval svým velkým zálibám - fotografování a botanice. Kromě výborné odborné úrovně vládne Jirka lehkým perem (nebo spíš klávesnicí) a jeho styl vyprávění je velice příjemný a zábavný. Zájemce o focení rostlin se při čtení jeho díla nenudí a nezáleží na tom, jestli se jedná o začínajícího nebo pokročilého fotografa.
David Průša, botanik a autor knihy Orchideje České republiky

Knihu jsem zatím prolistoval jen letmo, ale vypadá každopádně už na první pohled skvěle. Nejsem fotokytičkář, ale i tak jsem nadšen. Je to moc příjemně napsané a samozřejmostí je spousta pěkných fotografií a zajímavých informací, které využije každý fotograf. Skvěle a poctivě odvedená práce!
Daniel Řeřicha, krajinářský fotograf

Focení divoké přírody se v dnešní době stává stále populárnějším a knížka shrnuje mnohaleté zkušenosti autora, který nadšení pro fotografování přírody propadl dřív, než to začalo být cool. Stovky unikátních fotografií, dopodrobna rozebraná všechna témata týkající se focení rostlin, to vše humornou formou a s precizností autorovi vlastní. Přeji, ať si dílo najde spoustu spokojených čtenářů!
Jakub Štěpán, portrétní a svatební fotograf, botanik a specialista na masožravé rostliny

Ahoj Jirko, tak jsem prošel celou tvou e-knihu a musí říct, že především pro začínající fotografy kytiček je výborně a pochopitelně napsána včetně názorných ukázek fotografií. Muselo ti dát hodně práce a času ji připravit a máš tedy můj velký obdiv!
Tomáš Morkes, krajinářský fotograf

Chtěla bych jen ještě jednou poděkovat za skvělou e-knihu. Užívám si každou „stránku“. Píšete srozumitelně a s vtipem a to množství krásných fotografií k tomu!!! Hodně motivující dílo. Nejsem klasický fotokytičkář, ale fotografování jsem před pár lety vyloženě propadla a stejně tak kouzlu starých manuálních objektivů. Tedy díky moc za tento Váš inspirující počin s velkým přesahem.
Květa

Více o e-knize

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
19161852
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
×
Chci, abyste se na mém webu cítili jako doma. Kde všechno funguje jak má (k tomu slouží nutné technické cookies ), ale nikdo vás nešpehuje a neobtěžuje. Proto nepoužívám žádná matketingová či analytická cookies.