Fotografujeme rostliny a květinyElektronická kniha „Fotografujeme rostliny a květiny“

Několik let psaná (a dvě desetiletí připravovaná) e-kniha, která kompletně shrnuje vše, co by fotograf rostlin a květin měl znát.

– Zkušenosti z mých 20 let fotografování rostlin
–375 původních autorských fotografií rostlin vzácných i nevzácných
– 99 dalších ilustračních či názorných snímků
– Nespočet tipů, triků, rad a postupů

Více o e-knize

Řekli o e-knize „Fotografujeme rostliny a květiny“

Jirka Skořepa ve své e-knize o fotografování rostlin uspořádal znalosti nabyté dlouhými léty, během kterých se věnoval svým velkým zálibám - fotografování a botanice. Kromě výborné odborné úrovně vládne Jirka lehkým perem (nebo spíš klávesnicí) a jeho styl vyprávění je velice příjemný a zábavný. Zájemce o focení rostlin se při čtení jeho díla nenudí a nezáleží na tom, jestli se jedná o začínajícího nebo pokročilého fotografa.
David Průša, botanik a autor knihy Orchideje České republiky
e-book České a evropské orchideje ve stereofotografiiElektronická kniha „České a evropské orchideje ve stereofotografii“
plná verze, ZDARMA

V českém, ale pravděpodobně i světovém měřítku unikátní e-kniha prostorových fotografií orchidejí. 

Pořizování stereoskopických fotografií jsem věnoval více let a procestoval tisíce kilometrů po několika státech Evropy.
Kniha představuje na bezmála dvou stovkách stereoskopických dvojsnímků druhy a křížence planě rostoucích vstavačovitých z české i evropské přírody, od běžných až po nejvzácnější.

Více o e-knize a možnost stažení ZDARMA
Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
411111321
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Josef
Dobrý den. E-kniha Fotografujeme rostliny a květiny je publikace, kterou by měl každý vlastnit. Pan Skořepa v ní shrnul spoustu doporučení, rad a zajímavostí včetně působivých fotografií. Kniha poskytuje nejen znalosti a dovednosti z oboru rostlin ale i běžné fotografické praxe (přístroje, kompozice, filtry,...). Předčila moje očekávání a představuje neskutečné množství práce která musela jejímu vzniku předcházet. Nelituji této investice. Josef O.
hledat
×
Chci, abyste se na mém webu cítili jako doma. Kde všechno funguje jak má (k tomu slouží nutné technické cookies), ale nikdo vás nešpehuje a neobtěžuje. Proto nepoužívám žádná marketingová či analytická cookies.