nabídka

Prodej fotografií

Zaujaly vás některé fotografie v galeriích na těchto stránkách? Můžete si je zakoupit pro soukromé či komerční (prospekty, časopisy, knihy, kalendáře, webstránky) užití v elektronické nebo papírové podobě.
Snímky lze zakoupit pro jednorázové nevýhradní užití či pro trvalé nevýhradní užití, způsob užití je upřesněn ve vystaveném dokladu či uzavírané smlouvě. Neprodávám snímky pro výhradní užití.

Poznámka: Nejsem plátcem DPH.

Máte-li zájem o určité snímky, kontaktujte mne telefonicky či e-mailem.
Jednotlivé fotografie zasílám obvykle e-mailem, při větším počtu snímků přes nějaké cloudové úložiště.

U papírových fotografií je velikost a provedení věcí individuální domluvy, máte-li zájem o tuto podobu snímků, kontaktujte mne (viz Kontakt ). Tisk mohu zařídit v kvalitním fotolabu s individuálním přístupem k zakázce a za rozumné ceny.

Snažím se podporovat projekty v ochraně přírody, ekologii, výchově atd. a pro tyto účely obvykle poskytuji zejména neziskovým organizacím fotografie zdarma či za naprosto symbolickou cenu.

Kursy fotografování, fotoworkshopy a fotoexpedice

Nabídku kursů, workshopů a setkání, skupinových i individuálních, placených i zdarma, najdete v záložce Fotokursy.

Reference:

06/2007 - 9 fotografií (včetně snímku buku na obálce) pro publikaci "Stromy v krajině a ve městě", vydané sdruženími Calla a Děti Země.

12/2007 - snímek nažky jasanu použila komunikační agentura Kristian v kampani pro Lesy ČR (kalendář, PF, inzerce v tisku, billboardy...)

2010 - snímkem ze závodu saňových psů Nonstop 2010 jsem přispěl do povídkové knihy MVDr. Jana Herčíka a Aleny Hrachovcové „Zvěrolékař vzpomíná“ (nakladatelství Čas, 2010).

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
12187183
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
hledat
×
Chci, abyste se na mém webu cítili jako doma. Kde všechno funguje jak má (k tomu slouží nutné technické cookies), ale nikdo vás nešpehuje a neobtěžuje. Proto nepoužívám žádná marketingová či analytická cookies.