CPL filtr VFFOTO (cirkulární polarizační), šroubovací, závit 77 mm

CPL filtr VFFOTO (cirkulární polarizační), šroubovací, závit 77 mm

CPL filtr VFFOTO (cirkulární polarizační), šroubovací, závit 77 mmCPL (cirkulární polarizační) filtr VFFOTO Premium Series, šroubovací, závit 77 mm

Cena: 900 Kč

Stav: velmi málo použitý, nepoškrábaný

Doprava: Osobní převzetí (Pelhřimov, Humpolec) či možnost zaslání přes Zásilkovnu nebo Českou poštu (jen tyto možnosti, žádné kurýr vyzvedne apod.). Případné zasílací náklady nejsou v ceně.

Platba: Buď převodem na bankovní účet předem, nebo na dobírku – ale dobírkou výjimečně a jen při uhrazení zálohy 250 Kč předem převodem na bankovní účet (špatné zkušenosti s nevyzvednutými dobírkami).

Parametry

Typ: Cirkulární polarizační filtr

Filtr není poškrábaný, byl používaný minimálně. Není zcela nový, tudíž nevylučuji možnost nějaké té mikrotečky na skle, které jsem si nevšiml. Uvítám osobní převzetí s prohlídkou před koupí.

CPL filtr VFFOTO (cirkulární polarizační), šroubovací, závit 77 mm

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
352219
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
hledat
×
Chci, abyste se na mém webu cítili jako doma. Kde všechno funguje jak má (k tomu slouží nutné technické cookies), ale nikdo vás nešpehuje a neobtěžuje. Proto nepoužívám žádná marketingová či analytická cookies.