ke stažení

E-book „České a evropské orchideje ve stereofotografii“

e-book České a evropské orchideje ve stereofotografiiV českém, ale pravděpodobně i světovém měřítku unikátní e-kniha prostorových fotografií orchidejí. Autor pořizování stereoskopických fotografií věnoval několik let a procestoval tisíce kilometrů po čtyřech státech Evropy.
Kniha představuje na bezmála dvou stovkách stereoskopických dvousnímků druhy a křížence planě rostoucích vstavačovitých z české i evropské přírody, od běžných až po nejvzácnější. Každá karta je opatřena vědeckým (latinským), českým, slovenským, anglickým a německým názvem vyobrazeného druhu. Knihu doplňují přehledné rejstříky. Nechybí kapitoly o stereoskopické fotografii včetně návodu, jak stereofotografie prohlížet i bez použití kukátka či jiných pomůcek.

Tuto e-knihu je povoleno používat, kopírovat, stahovat a tisknout pro vlastní a nekomerční účely a to výhradně jako celek v nezměněné podobě. Není povoleno upravovat či mazat jakékoli znaky autorských práv či jiné znaky vlastnictví v e-knize uvedené. Fotografie i texty, použité v knize, jsou výlučně dílem autora.

Komerční užití knihy nebo jakékoliv její části (včetně částí textu či obrázků) je možné pouze s výslovným souhlasem autora. Jiné užití knihy (včetně úprav, distribuce, umisťování na jiné webové stránky, udělování licencí, prodej nebo vytváření odvozených děl) není povoleno.

Stáhněte si zdarma e-knihu „České a evropské orchideje ve stereofotografii“ (pdf, 300 DPI, 88 MB)

Chcete-li umožnit stažení této e-knihy návštěvníkům vašich vlastních webových stránek, učiňte tak vložením odkazu na tuto download stránku www.orchidaceae.cz (https://www.skorepa-photo.com/clanky/ke-stazeni-33), kde je vždy k dispozici nejnovější verze.

Projekt „České a evropské orchideje ve stereofotografii“ není žádným způsobem, přímo ani nepřímo, financován Evropskou unií.

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
101120120
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Barbora
Vážený pane Skořepo, moc děkuji za možnost stáhnout si Vaše materiály.
Jiří Skořepa
Dobrý den Barboro,
já děkuji za Váš zájem i zanechaný komentář. Přeji dobré světlo a ať se Vám ve fotografování daří.
hledat
×
Chci, abyste se na mém webu cítili jako doma. Kde všechno funguje jak má (k tomu slouží nutné technické cookies), ale nikdo vás nešpehuje a neobtěžuje. Proto nepoužívám žádná marketingová či analytická cookies.