Softbox 40x40 cm pro systémový blesk včetně držáku blesku

Skládací softbox pro systémový blesk 40x40 cm včetně uchyceníSkládací softbox pro systémový blesk 40x40 cm včetně uchycení

Cena: 380 Kč

Stav: Prakticky nový, použitý buď maximálně jednou, nebo vůbec.

Doprava: Osobní převzetí (Pelhřimov, Humpolec) či možnost zaslání přes Zásilkovnu nebo Českou poštu (jen tyto možnosti, žádné kurýr vyzvedne apod.). Případné zasílací náklady nejsou v ceně.

Platba: Buď převodem na bankovní účet předem, nebo na dobírku – ale dobírkou výjimečně a jen při uhrazení zálohy 250 Kč předem převodem na bankovní účet (špatné zkušenosti s nevyzvednutými dobírkami).

Parametry

Typ: Skládací softbox pro systémový blesk.

Velikost: 40x40 cm.

Změkčení světla: Dvojí difuze přes dvě vrstvy látky.

Součásti prodávaného jsou:
- tělo softboxu 40x40 cm
- 1x vnější a 1x vnitřní difuzní látka (uchycení suchým zipem)
- kolejnicový držák
- uchycení držáku na studiový spigot
- transportní pouzdro

Podrobný popis

Snadno transportovatelný a lehce a rychle rozložitelný softbox 40x40cm.

Softbox  vytváří měkké světlo vhodné pro fotografování bez kontrastních odlesků. Rovnoměrné rozprtýlení světla bez zbytečných ztrát zajišťuje vnitřní stříbřitá odrazná plocha a vnitřní a vnější difuzní látková vložka.

 Blesk se upevňuje do stavitelných sáněk držáku na zadní straně softboxu a namíří se do připraveného vstupního otvoru. Díky tomu fotografovat s plnou funkčností E-TTL II nebo iTTL měření. Světlo je rozptylováno na dvojité difuzní látce což zajistí dostatečně měkké a rovnoměrně rozptýlené světlo na fotografovaném objektu. Softbox lze upevnit na konec světelného stativu (5/8“ čep).

Skládací softbox pro systémový blesk 40x40 cm včetně uchycení

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
108181117
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
hledat
×
Chci, abyste se na mém webu cítili jako doma. Kde všechno funguje jak má (k tomu slouží nutné technické cookies), ale nikdo vás nešpehuje a neobtěžuje. Proto nepoužívám žádná marketingová či analytická cookies.