Recenze fotoobrazu od Saal-Digital.CZ

Fotoobraz Saal-Digital     

​Po fotoknize Saal-Digital ( výborná) jsem využil nabídku voucheru od stejné společnosti na zkušební zhotovení fotoobrazu.
Rovnou mohu prozradit, že výsledek mi vyrazil dech.

     Jako motiv jsem zvolil svůj starší snímek nočního středomořského pobřeží u Ivan Dolac na ostrově Hvar. K otestování přišla vhod kombinace lesků mokrých povrchů a drobné kresby kamínků pláže. Ač se motiv může zdát barevně jednotvárný, v detailu zahrnuje širokou kombinaci jemných odstínů.
     Pro podklad jsem si vybral hliníkovou desku Alu Dibond, rozměr 30x45cm.
Samotné vytvoření fotoobrazu v programu Saal Designer (zdarma ke stažení, kompletně počeštěný) bylo naprosto intuitivní, bezproblémové a celý proces od spuštění až po odesláni objednávky netrval ani deset minut. Potěší jasná a okamžitá informace o možných variantách provedení (závěs, velikost...) včetně přehledu o ceně zvoleného.
     Objednávku jsem vytvořil v pátek ráno, následovalo e-mailové potvrzení. Zakázka byla zpracována následující pondělí a téhož dne předána dopravci.
Ve čtvrtek, tedy po šesti dnech od objednávky jsem držel v ruce balíček. Ve vnějším pevném a perfektně chránícím obalu z lepenkového kartonu vložený vlastní fotoobraz, překrytý ještě měkkou vrstvou plastové fólie.
     Kvalita provedení mne ohromila. Naprosto přesná shoda tisku se zobrazením na mém monitoru (kalibrovaný grafický Eizo z řady CG), detaily vidím, barvy sedí, všechny odstíny perfektně zachované, žádné slévání tónů. To vše na precizně zaříznuté bytelné hliníkové desce s perfektní tuhostí a praktickým závěsem na zadní straně. Prostě jen vybalit a pověsit na hřebíček na stěně.
Závěr? Neznám lepší provedení fotoobrazu než toto od Saal-Digital. Cena je sice vyšší, ale vzhledem ke kvalitě odpovídající a rozumná. Umím si představit tuto Alu-Dibond verzi i pro výstavy fotografií jako skvělou alternativu k tradičním kapa deskám
Fotoobraz od Saal-Digital mohu opravdu s klidným svědomím doporučit. A myslím, že do budoucna u mne na stěně nezůstane u jediného.

Fotoobraz Saal-DigitalFotoobraz Saal-Digital - Hotový fotoobraz od Saal-Digital.CZ, zavěšený na stěně v podkroví. (Světlejší levý okraj s mírně slabším kontrastem je důsledek nerovnoměrného osvětlení - levá strana je blíže střešnímu oknu)

Fotoobraz Saal-DigitalFotoobraz Saal-Digital - Fotoobraz po vybalení z obalu, položený na křesle

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
18209521
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Jan L.
Chtěl bych si teď také objednávat zkušební fotoobraz od firmy Saal-Digital a při hledání recenzí ostatních jsem narazil na Váš článek. Rozhoduji se ještě mezi velikostí a použitým materiálem, tak děkuji za tip ;)
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace