Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
121319710
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Petra
Individuální kurz s panem Jiřím byl nabitý informacemi a výbornou náladou. Skvělé rady a spousta podnětů a nápadů. Moc děkuji a vřele doporučuji.
Alena
Kolik stojí individuální kurz focení se starosklíčky?
Jiří Skořepa
Zdravím Aleno,
tak jak je uvedeno na stránce https://www.skorepa-photo.com/clanky/nove-individualni-kurs-fotografovani-se-starymi-manualnimi-objektivy-153.html,
je cena 2000 Kč za jednodenní kurs.
Pavel G.
Individuální kurz s panem Skořepou byl naprosto užasný. Během nedělního dne jsem získal tak cenné informace a rady, pan Skořepa se mi věnoval v maximální miře. Vřele doporučuji všem začínajícím fotografům.
Děkuji Pavle,
bylo mi potěšením. Doufám, že se ještě někdy při focení sejdeme :-)
Jiří K.
Individuální kurs s Jirkou Skořepou prostě neměl chybu. Velice inspirativní a příjemně strávený sobotní letní den se spoustou starých sklíček a nových zkušeností. Vřele doporučuji!:-)
×
Chci, abyste se na mém webu cítili jako doma. Kde všechno funguje jak má (k tomu slouží nutné technické cookies ), ale nikdo vás nešpehuje a neobtěžuje. Proto nepoužívám žádná matketingová či analytická cookies.